• KATAR (QATAR) ( دولة قطر )

 • İSTANBUL, TÜRKİYE

 • GAZİANTEP, TÜRKİYE

HAKKIMIZDA

Ülke EkonomİsİnİN yapıtaŞlarından olan İNŞAAT sektöründe zİrveyİ hedef alarak yola çıkan “AYDINER İnŞaat Ltd. Ştİ.” her yenİ projede İlk günün heyecan ve amatör ruhunu daİma koruyup hedefİne emİn adımlarla İlerlemektedİr. KuruluŞundan berİ gerek yurtdıŞı gerekse yurtİÇİnde kalİtelİ, hızlı ve müŞterİ memnunİyetİ odaklı anlayıŞıyla bİr çok projeye İmza atan “AYDINER İnŞaat Ltd. Ştİ.” deneyİmlİ kadrosunu her geçen gün gelİŞtİrmekte ve bünyesİndekİ DENEYİMLİ İnŞaat mühendİsİ ve mİmarlarla uygulama alanının yanı sıra topraktan anahtar teslİme kadar İNŞaat ve dekorasyonun her aŞamasında müŞterİlerİne her nevİ proje hİzmetİ de vermektedİr.

NASIL YAPIYORUZ?

DENEYİMİN, KALİTENİN, KUSURSUZLUĞUN BİRLEŞTİĞİ TEK NOKTA "AYDINER İNŞAAT"

Neler Yaptik?

TAMAMLANAN
ORTAKLIK
Aktif Proje
TOPLAM

“KALİTE NEREDE ÜRETİLİR? KALİTE, YÖNETİM KURULU ODASINDA ÜRETİLİR.”

-- W.Edwards Deming --

KURULUMUZ

“ÖNEMLİ OLAN KANTİTE DEĞİL, KALİTEDİR.” - L. A. Seneca

team

Kurucu

Görüntüle

MUSTAFA AYDIN

team

KURUCU

Görüntüle

Hamza AYDIN

team

İNŞAAT MÜHENDİSİ

Görüntüle

SERDAR AYDIN

HİZMETLERİMİZ

BİZİMLE İLETİŞİM KURMAK İSTER MİSİNİZ?

BURAYA TIKLAYINIZ

HAKKIMIZDA YORUMLAR

 • Nunc velit risus, dapibus non interdum quis, suscipit nec dolor. Vivamus tempor tempus mauris vitae fermentum. In vitae nulla lacus. Sed sagittis tortor vel arcu sollicitudin nec tincidunt metus suscipit.

  Mustafa Demiral
 • Sed at felis neque, ut dapibus enim. Donec cursus risus at enim aliquam dapibus. Praesent a egestas elit. Integer bibendum purus vel nunc aliquam laoreet. In pellentesque turpis eget nisl volutpat ullamcorper. Morbi cursus velit et metus mattis ac aliquet enim tempor.

  Hamdi Güneş, Yüksel İnşaat
 • Duis in nibh id lorem pulvinar adipiscing. Nulla odio elit, rutrum at convallis in, rhoncus ac urna. Curabitur justo urna, congue quis volutpat sed, fringilla sit amet dolor. Netus et malesuada fames ac turpis egestas.

  Sarah, GraphicRiver

info@aydinerinsaat.com.tr

(0216) 309 3725

Orta Mahalle, Yavru Vatan Sokak, No:16 SOĞANLIK/Kartal - İstanbul

İLETİŞİM

Lütfen mesajınız kısmına telefon numaranızıda yazınız.